Dárek sama sobě

Letos jsem původně nechtěla narozeniny ani slavit. S blížící se třicítkou se tak nějak snižuje chuť každej další rok slavit, Ale jelikož jsem zvyklá koukat na věci pozitivně (možná někdy až moc:D), tak jsem se rozhodla, že narozeniny s rodinou a nejbližšími přáteli oslavím a dokonce si dám sama sobě malý dárek. Když už, tak už :).

Pokud jsme na předchozí odstavec koukali s výrazem „cože“, tak vás úplně chápu :D. Ale dárek jsem zvolila poměrně origiální. Tím dárkem bylo znovuzprovoznění blogu. Které mi udělalo daleko větší radost, než jsem vůbec čekala. Na Instagramu jsem vás požádala o pomoc se rozhodnout, jestli do toho jít a jestli to vůbec někoho bude zajímat. Množství reakcí mě upřímně hrozně mile překvapilo, tak moc všem děkuju za podporu a názor.

Když jsem se začátkem roku rozhodovala, jestli blog zrušit nebo v psaní pokračovat, nebyla jsem schopná se dlouho jednoznačně rozhodnout. Začátkem roku skončilo mé poměrně krátké manželství a já jsem chvilku měla pocit, že místo blogování a školy jsem se měla víc věnovat vytváření rodinné pohody. S postupem času na to koukám trošku jinak a proto jsem se rozhodla s blogování vrátit.

V následujících článcích vám povím, co všechno (a že toho nebylo málo) se za poslední půl rok změnilo. Jak ovlivnil výživový kurz zaměření na nízkosacharidové stravování můj pohled na výživu. Proč jsem strávila téměř 2 měsíce po nemocnicích a budete moct se mnou absolvovat snahu o to, vrátit se zpátky k životnímu stylu, který bych nevyměnila za nic a který mi aktuálně neskutečně chybí.

Ale neříká se nadarmo, že vše špatné je pro něco dobré, tak doufám, že nový – mírně pozměněný – blog vás bude bavit, inspirovat a třeba se v něm místy najdete…..:)

U dalšího článku se budu těšit…..Andy 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *