Fitness Diář 2019 – Fitshaker

          V některých věcech jsem hrozně konzervativní. Nerada měním věci, které fungují. Když jsme se s kamarádkami, koncem roku 2016, rozhodly objednat Fitness diář pro rok 2017, byla zvědavá, jak dlouho mi zapisování vydrží. Každý diář, který jsem si v prosinci nadšeně koupila byla používaný (v těch lepších případech) do března, a pak jsem ho založila a byl konec zapisování.

Už tenkrát jsem byla z Fitness diáře úplně na větvi, obsahoval úplně všechno, co jsem od diáře očekávala (dost prostoru na každodenní zapisování, kompaktní rozměry, krásný design) a ještě spoustu „fitness“ vychytávek navíc. Skoro celý rok jsem diář tahala všude s sebou a řekla bych, že moje plánování se o trošku zlepšilo. (bohužel se doposud žádnému diáři nepodařilo naučit mě chodit včas, ale nutnot dodat – pracuju na tom!)

Když jsem chýlil rok 2017 ke konci, už jsem měla jasno, který diář si pořídím na rok 2018. Byla jsem naprosto nadšená, že tým z Fitshakeru neusnul na vavřínech a připravil na rok 2018 diář, který byl zase o kus lepší než ten předešlý. A obsahoval navíc samolepky. Ty mě osobně udělaly úplně největší radost, protože můj diář musí hrát všemi barvami a furt do něj něco přicvakávám, vlepuji a nebo čmárám. A velkou radost mě udělala malá kapsička na deskách diáře, kde se daly perfektně uschovat různé lístečky.

A jelikož se nám kvapem blíží rok 2019, pojďte se mnou mrknout na Fitness Diář 2019. Já jsem z něj (nečekaně) úplně nadšená. Pokud jsem měla u loni pocit, že diář předplňuje veškerá moje očekávání, tak tento rok říkám – WOW!

Fitness diář 2019

Taky tak milujete vůni nových knížek? Já moc. To první otevření  a prolistování má vždycky svoje kouzlo. Jako každý rok vychází diář v českém i slovenském jazyce. A jen co diář otevřete, hned třetí stránka vás donutí se usmát, najde zde totiž 13 důvodu, proč se usmívat a po jejich přečtení zjistíte, že se každý den najde minimálně jeden důvod proč se usmívat. 🙂

Na předchozím diáři jsem si zamilovala články a tipy, kterými je celý diář protkaný. Super věc, když třeba cestujete, nebo někde musíte čekat a nechce se vám jen tak sedět a koukat. Články jsou zaměřené na výživu, motivaci, sebelásku a pohyb. A troufám si říct, že jsou stylem, jakým jsou napsané, dokážou pořádně nakopnout. A co si budeme povídat, někdy opravdu potřeba.

Další oblíbenou částí jsou recepty, každý měsíc můžete vyzkoušet recept od známých blogerek, youtuberek či odbornic na výživu. A musím říct, že už teď mám vybrané recepty, které chci určitě vyzkoušet 🙂 Moc podle receptů nevařím, ale ráda sbírám inspiraci a podle toho si pak vytvořím „svoji“ verzi.

Jsem hrozně ráda, že v diáři zůstal týdenní záznam stravy a tréninků, nově obohacený o sloupeček kalorií. Vidět tréninkový plán na jedné stránce mi přijde hrozně fajn, lépe se mi tak plánují konkrétní tréninky a políčko je dost velké na to, aby se sem dal zaznamenat i typ tréninku. Mám v plánu si zde zaznamenávat i strečink, jógu a masáže, abych viděla, jestli to s regenerací neflákám.

Novinkou u diáře na rok 2019 je týdenní sumář spánku, vody, zeleniny a kroků. V dodržování spánku mám hodně velké rezervy, tak doufám, že až uvidím takhle pohromadě, že to není žádná hitparáda, že mě to třeba donutí chodit o trošku dříve do postele.  A jak si můžete všimnou u každého (opravdu každého dne) máte vyjádření vděčnosti. Loni mě to ze začátku hrozně otravovalo. Říkala jsem si, co budu pořád vymýšlet…. po celý rok….,ale donutilo mě to každý den si uvědomit, že je tolik věcí, za které můžeme být vděční. Asi po měsíci to bylo pro mě naprosto automatické a přišla jsem na tolik věcí, určitě to zkuste, třeba jen tak – pro sebe, zabere to asi minutu denně.

A co vás bude nutit na sobě makat? Měsíční výzva. Nezabere více než pár minut denně a výsledky vás možná překvapí. Loni jsem cvičila výzvu na zdravá záda a opravdu se mi ulevilo. Nebyla jsem úplně stoprocentně poctivá, ale poměrně často a ráda se k těmto malým rituálkům vracím.  A na březnové dřepování se hooodně těším :).

Na konci knížky si můžete zaznamenat knížky, které za rok přečtete a filmy, které zhlédnete. Je tady i prostor pro inspirativní myšlenky, důležité kontakty, návod jak číst etikety u potravin a mnoho dalšího.  A mimo jiné zde najdete i cestovatelskou dvojstránku, kde najdete balící tipy, cestovatelský kalendář a mapu do které si můžete zapsat, které země jste navštívili. BOŽÍ!

A když už si myslíte, že je konec, přijde překvapení – samolepky. Mě tedy přiložené většinou nestačí a z Aliexpressu si objednávám další a další, ale pokud těmi samolepkami netapetujete každou stránku jako já, určitě vám budou stačit.

Za mě diář velký palec hore, věřím, že bude mým skvělým parťákem i následující rok. Diář vám pomůže na vaší cestě za vysněnou postavou, bude vám berličkou při plnění vašich cílů a v neposlední řadě vám poskytne zpětnou vazbu. Kolikrát vůbec nevnímáme ty malé krůčky, kterými se posouváme dál a dál a stačí jen se ohlédnout a zjistíme, že už jsme ušli pořádný kus cesty…

***
Sem zvědavá, jaké překvapení nám tým z Fitshakeru připraví u následujícího diáře.
A tímto bych chtěla poděkovat za diář pro mě a 2 pro Vás – o ty si můžete zasoutěžit do 30.11.
Soutěž  probíhá na mém Instagramu – adina_landgraf.
Moc si toho vážím a děkuji za důvěru.
A pokud by se Vám nepodaří diář vyhrát, přidávám odkaz, kde můžete diář zakoupit.
A nezapomeňte na to, že budou Vánoce, třeba právě tenhle diář by udělal některé z vašich kamarádek mega radost.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.