Restaurace Kaštanka

V pátek jsme se vydali na Moravu do sklípku k našemu oblíbenému vinaři Bohouškovi a úplně neplánovaně jsme zastavili na benzínce, že si dáme kafe a pofrčíme dál. K Bohouškovi do Drnholce to máme asi 260 km a ač jezdím autem ráda, takhle dlouhé cesty si vážně neužívám. Ale jelikož bylo asi 17:00, tak jsme se rozhodli vyzkoušet restauraci, která stála hnedka vedle benzínky. Z venku to nevypadalo, že nás čeká nějaký gastronomický zážitek, ale rozhodli jsme se nechat překvapit.

Ta vůně

Jen co jsme do Kaštanky vešli, tak nás všechny polapila úžasná vůně. Lidí tu sedělo jen pár, ale interiér byl příjemný, útulný, moderní a hlavně čistý. Jen co jsme dosedli hnedka k nám přiběhla usměvavá blondýnka s otázkou, co budeme pít a ochotně nám i poradila. Teď trošku odbočím, ale ze své zkušenosti můžu říct, že na prvním dojmu opravdu záleží strašně moc. Jakmile vejdu do nějakého podniku nebo třeba obchodu a „přivítá“ mne otrávený personál, bývá hodně těžké, překonat tento první dojem. A pokud to nezachrání dobré jídlo nebo káva, většinou to bývá moje poslední návštěva.

Ale zpátky ke Kaštance. Jídelní lístek měl hlavu a patu, neobsahoval milion položek, aby člověk strávil mládí jenom tím, že ho celý projde. Nakonec jsme vybrali (byli jsme 4 :D) kuřecí křídla, salát s hovězím masem, burger Jack Daniel’s a Club sandwich. Ke všem jídlům byli automaticky podávané hranolky, čehož si nevšimla kamarádka Verča, která si ke svému Club Sandwichi objednala ještě extra hranolky.

Skrytý poklad

Asi po 30 minutách jsme měli jídlo na stole. Všechno vypadalo báječně a musím říct, že mě asi nejvíce překvapil Verči Club sandwich, který vypadal hoodně jedla. Ale i můj burger a Martinům salát 😀 (balanc musí být) se povedli. Burger i masíčko byli krásně šťavnaté, mírně růžové a luxusně ochucené. Všichni jsme ani nedutali a vychutnávali si jídlo. Upřímně řečeno, kdybych projížděla kolem, ani by mě nenapadlo, že to bude taková hitparáda.

Shrnutí (max. 10 bodů – 0 nejhorší, 10 nejlepší)
✅Obsluha – 9
✅Káva – x
✅Jídlo – 9
✅Prostředí – 8
✅Čistota – 8
✅Ceny – 6

Takže pokud budete mít cestu, určitě se tady nezapomeňte zastavit, stojí to za to!

Restaurace Kaštanka diner
Slatiňanská 392
Nasavrky, Pardubický Kraj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.