Pizzerie Rieger Jičín

Po minulé neděli a zklamání v Siesta Café, jsme se rozhodli ve sváteční den 28.10.2018 tak trošku vsadit na jistotu. A musím říct, že chválit mě baví daleko víc. A co si budeme povídat, když už se člověk rozhodne někam zajít, nechce se spokojit s průměrností, ale těší se, že si dopřeje.

Naše další cesta tedy vedla do Pizzerie Rieger

Tenhle podnik patří k mým oblíbeným. Už je téměř tři roky, patří Rieger mezi mé favority, co se týče přípravy vepřové panenky. Neznám nic horšího, než to, že mi v restauraci přinesou vysušenoou panenku. Toto místo je pro mě celkově srdcovka, protože jsem tu byla svýma kočkama na rozlučce se svobodou a bylo to naprosto úžasné.

Moc se mi líbí trend restaurací, že se orientují na sezónní nabídku, mám tak pocit, že mě mimo klasického jídelního lístku čeká nějaké „překvapení“. Tentokrát jsem si zvolila z podzimní nabídky 200g vepřové panenky plněné sušenými rajčaty a čedarem, podívané na grilované sezónní zelenině. Martin si vybral telecí veverku s pyré z fialových brambor s grilovaným chřestem. Musím říct, že panenka byla naprosto luxusní a telecí masíčko také. Poslední dobou si užíváme „share food“, což bych vysvětlila tak, že si prostě objednáme jídla a navzájem si je posíláme, abychom toho mohli ochutnat, co nejvíce. Pizzerii Rieger nemáme absolutně co vytknout, milá obsluha, která se celou dobu zajímala, jestli nám chutná či jestli nám něco nechybí, výborné jídlo, krásné a čisté prostředí a žádné dlouhé čekání. Myslím, že to nebude dlouho trvat a rádi se vrátíme.

Shrnutí (max. 10 bodů – 0 nejhorší, 10 nejlepší)
✅Obsluha – 9
✅Káva – 8
✅Jídlo – 9
✅Prostředí – 9
✅Čistota – 9
✅Ceny – 7

A co vaše zkušenosti s Pizzerii Rieger ? Podělte se o svou zkušenost 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.