5 TIPŮ JAK ZVLÁDNOUT PONDĚLÍ A ZAČÍT (ÚSPĚŠNÝ) TÝDEN

Víkend utekl jako voda a školní/pracovní týden je opět tu. Pondělí nebývá zrovna oblíbený den, do víkendu daleko a často máme ještě takový „víkendový mód“.

Na každého podzim působí jinak, já osobně ho miluju, ale tento rok mě jeho rychlý nástup překvapil a minulý týden jsem se po večerech zahřívala mandlovým kakaem.

Ale tenhle týden jsem se rozhodla, že v pondělí ten týden pořádně nastartuju a tady je mých 5 tipů na super pondělí (nebo taky úterý, středu… )

VÝBORNÁ SNÍDANĚ – nejlepší start dne, ať už rádi snídáte kaše, vajíčka, pečivo, jogurty … udělat si v pondělí výbornou snídani, hezky si ji nandat na talíř a užít si každé sousto je zaručeně nejlepší začátek dne.

RANNÍ PROCHÁZKA – Tohle asi nebude úplně populární bod, ale ranní procházka do práce nebo se psem vás probere a rozhýbe  stačí 15 minut a to si ráno opravdu zvládne najít každý .

TO DO LIST – dlouho jsem ho nepoužívala, ale teď se snažím každé pondělí sepsat seznam úkolů na celý týden (nejen pracovní) a průběžně ho aktualizovat, baví mě odškrtávat si splněné úkoly, přece jenom i malé úspěchy se počítají.

POHYB, POHYB, POHYB – přijdete z práce a už se vám nic nechce? Podzim zrovna není období, které by člověka vyhnalo ven, ale i doma se dá skvěle protáhnout nebo během pár minut intervalového tréninku dát pořádně do těla. A ten pocit, že začínáte týden splněným tréninkem, vás zaručeně nakopne.

ROZDEJ RADOST – úsměv, drobnost, dobrý skutek – je to úplně jedno. Zrovna dneska se mi stalo, že jsem přijela z práce a odemykala a u našeho domu staršímu chlapíkovi na kole rupla taška s nákupem, nejdřív jsem šla dál odemknout, ale nakonec jsem se vrátila a nabídla mu svoji hadrovou. O pár minut později mi pán přijel vrátit tašku a moc děkoval. Maličkost, ale o těch to kolikrát je….

Pokud máte nějaké tipy, jak zvládnout začátek týdne a co vás motivuje, budu ráda, když se podělíte )

P.S. Fotka bohužel není moc kvalitní, ale je z pondělka a vznikla totálně improvizovaně 😀 Tak prosím omluvte kvalitu, ale doufám, že o to je ten bezva pondělní start opravdovější :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.